» آخرین خبرها » از جذابیت های حیات وحش؛ تلاش کروکودیل برای سرقت بوفالو شکار شده از چنگ شیر!
آخرین خبرها - فیلم

از جذابیت های حیات وحش؛ تلاش کروکودیل برای سرقت بوفالو شکار شده از چنگ شیر!

۰۹ مهر ۱۴۰۲

یک شیر در حال لذت بردن از غذایی است که به تازگی کشته و برای توله هایش آورده تا بخورند. با این حال، او تنها کسی نیست که می خواهد از مهمانی بزرگ خود لذت ببرد. یک تمساح، در ویدیوی بالا، به آرامی به سمت جایی که شیر و توله ها در حال غذا خوردن هستند، می رود.

در حالی که محافظت از وعده غذایی او ضروری است، اولین نگرانی شیر، توله هایش است. او بلافاصله شروع به نگاه کردن به اطراف می کند تا مطمئن شود که تمساح تنها آمده است. در حالی که تمساح به تنهایی برای او تهدیدی نیست و تمساح های متعدد به معنای دعوا هستند با این حال شیر نگران توله هایش است.

پس از نگاه کردن به اطراف، او می بیند که کروکودیل به تنهایی آمده است و صرفاً در تلاش است تا غذای او را بدزدد. او غذای خود را از تمساح  دور می کند و توله هایش به خوردن ادامه می دهند.

حتی با وجود اینکه آنها غذا را از خود دور کردند، کروکدیل مصمم است که در این وعده غذایی سهیم شود. او به آرامی به سمت شیر ​​می‌چرخد و راهش را به داخل باز می کند. شیر غذا خوردن را متوقف می‌کند، سرش را بالا می‌گیرد و به تمساح خیره می‌شود که انگار می‌خواهد بگوید: «آیا متوجه نشدی که وارد قلمر ما شده ای؟»

تمساح متعهد است که آن غذا را بگیرد یا یکی از آن توله ها را ببرد. او به جلو رفتن ادامه می دهد. شیر غذای خود را به عقب می کشاند و به توله هایش هشدار می دهد که پشت سر او بمانند.

وقتی تمساح به شیر و توله‌هایش نزدیک‌تر می‌شود، او تصمیم می‌گیرد به سمت کروکودیل برود تا به او بفهماند که پای خود را از گلیمش درازتر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×