» سیاست و اقتصاد » افشای برنامه احمدی‌نژاد برای انتخابات مجلس و ریاست جمهوری
افشای برنامه احمدی‌نژاد برای انتخابات مجلس و ریاست جمهوری
سیاست و اقتصاد - آخرین خبرها - ایران - ویژه ها

افشای برنامه احمدی‌نژاد برای انتخابات مجلس و ریاست جمهوری

۱۸ مهر ۱۴۰۲

عباس امیری فر، فعال سیاسی و از دولتمردان دولت‌های نهم و دهم روز گذشته با اشاره به اینکه بعید است احمدی‌نژاد برای انتخابات مجلس برنامه‌ای داشته باشد، گفت: به نظر می‌رسد آقای احمدی‌نژاد برای انتخابات ریاست جمهوری خواهد آمد البته سکوت وی هم مبین همین موضوع است.

وی گفت: آقای احمدی‌نژاد مانند دوره‌های قبل برای انتخابات ریاست جمهوری برنامه دارد و در واقع به دنبال این مسئله است که به نوعی حضور پیدا کند که البته این بار هم مثل گذشته ردصلاحیت خواهد شد و نظام، ایشان را تایید نمی‌کند.

امیری‌فر تاکید می‌کند: البته غالبا افرادی هم که در دولت‌های نهم و دهم حضور داشتند از آقای احمدی‌نژاد اعلام برائت کردند که در حال حاضر در دولت مسئولیت دارند، اما ارتباطی ندارند و ارتباطاتشان را با وی قطع کرده‌اند. به هر حال این‌ها نیرو‌های دولت‌های نهم و دهم بودند که عملکرد موفقی نیز داشتند در حال حاضر در حال همکاری با دولت رئیسی هستند.

این چهره سیاسی گفت: باید احمدی‌نژاد را تمام شده قلمداد کرد، چون در عرصه‌ها وارد نخواهد شد اگر هم ورود کند مردم به وی اقبالی نشان نمی‌دهند گرچه جریان احمدی‌نژاد تلاش برای جذب مردم دارد. اما بعید است چنین اتفاقی رخ دهد.

وی افزود: در مجموع نباید درباره احمدی‌نژاد صحبت کرد چرا که چهره‌ها و شخصیت‌های جوان و پرانرژی و همچنین گروه‌های دیگری داریم که این‌ها وارد عرصه انتخاباتی خواهند شد؛ بنابراین احمدی‌نژاد و جریان منسوب به وی بعید است بروز و ظهور خاصی داشته باشند.
امیری‌فر تصریح کرد: در ارتباط با انتخابات مجلس بعید به نظر می‌رسد برنامه و نقشه‌ای داشته باشد به هر حال پا به سن گذاشته است برای مجلس بعید است برنامه خاصی داشته باشد، اما تمام تلاش‌های وی برای انتخابات ۱۴۰۴ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×