» آخرین خبرها » برخی نقدها به برنامه تلویزیونی هموطنز غیرمنصفانه بود
امین ابرهام
آخرین خبرها - برگزیده - دزفول - ویژه ها

برخی نقدها به برنامه تلویزیونی هموطنز غیرمنصفانه بود

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

مشاور رسانه‌ای شهردار دزفول روز یکشنبه در دویست و چهل و دومین نشست رسمی شورای اسلامی شهر دزفول در صحن علنی این شورا با اشاره به اجرای ویژه برنامه دزفول در برنامه تلویزیونی “هموطنز” در شبکه دوم سیما و در پاسخ به برخی حواشی گفت: تهیه برنامه هموطنز با درون مایه طنز برای معرفی ۴۰ شهر شاخص کشور در قالب ۴۰ قسمت در شبکه ۲ کلید خورد که لیست این شهرها توسط وزارت کشور به صدا و سیما داده شد.

امین ابرهام با بیان اینکه دزفول یکی از ۴۰ شهری بود که توسط وزارت کشور به این برنامه معرفی شد، گفت: بخشی از مدعوین این برنامه توسط خود شبکه ۲ دعوت شده بود ضمن اینکه سین برنامه نیز توسط خود شبکه تنظیم شده بود.

وی با بیان اینکه هیچ توهینی به گویش، زبان و فرهنگ دزفولی در این برنامه انجام نشده است گفت: نقاط قوت ویژه برنامه دزفول در هموطنز بسیار بیشتر از نقاط ضعف آن است.

مشاور رسانه‌ای شهردار دزفول برخی نقدها به این برنامه را غیرمنصفانه دانست و افزود: برخی هزینه اجرای این برنامه را چند میلیارد تومان اعلام کردند و این در حالی است که کل هزینه شهرداری برای این برنامه ۲۳۰ میلیون تومان بود که این پول برای ایاب و ذهاب، اسکان و غذای میهمانانی هزینه شده است که از دزفول به تهران اعزام شده بودند.

وی ادامه داد: تا کنون۲۱ نشست در پایتخت برای امکان سنجی برگزاری هفته فرهنگی دزفول در تهران برگزار شده است که ورود به مرحله اجرایی آن منوط به تصویب شورای اسلامی شهر دزفول دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×