» دزفول » جلوگیری از تملک غیر قانونی ۴۵ هکتار از اراضی دولتی در دزفول
جلوگیری از تملک غیر قانونی ۴۵ هکتار از اراضی دولتی در دزفول
دزفول - آخرین خبرها - ویژه ها

جلوگیری از تملک غیر قانونی ۴۵ هکتار از اراضی دولتی در دزفول

۲۵ مهر ۱۴۰۲

رئیس اداره امور حقوقی و دعاوی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از رفع تصرف و جلوگیری از تملک غیر قانونی ۴۵ هکتار از اراضی دولتی در این شهرستان خبر داد.

آناهیتا شیوا گفت: باهدف حفاظت و صیانت از اراضی دولتی و با تهیه لوایح و پیگیری‌های قضایی از تملک غیرقانونی ۴۵ هکتار از اراضی دولت در دزفول جلوگیری به عمل آمد.

وی افزود: در این پرونده با تلاش مجموعه حقوقی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان رای به سود اداره کل راه و شهرسازی استان صادر شد.

شیوا ارزش کارشناسی شده اراضی مورد نظر را بیش از ۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال برآورد کرد و ادامه داد: همواره به دنبال جلوگیری از تضییع حقوق بیت المال هستیم.

رئیس اداره امور حقوقی و دعاوی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از پیگیری‌های مقامات قـ.ضـ.ایـ.ی و تلاش مقامات نظامی و انـ.تـ.ظـ.امـ.ی استان برای بازگشت این اراضی به مالکیت دولت قدردانی و اضافه کرد: این اداره کل برای حفاظت از حقوق بیت المال از همه توان حقوقی خود بهره می‌گیرد تا به بهترین نحو از اراضی دولتی صیانت و حفاظت کند.

گفتنی است؛ ۲۶ هزار و ۷۷۷ متر مربع از اراضی ملی دزفول نیز که توسط افراد سودجو تصرف عدوانی شده بود ۱۸ اردیبهشت ماه امسال با حکم قضایی رفع تصرف شدند. / خبرگزاری صدا و سیما استان خوزستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×