» خوزستان » هلاکت شرور مسلح در آتش متقابل پلیس در خوزستان
هلاکت شرور مسلح در آتش متقابل پلیس در خوزستان
خوزستان - آخرین خبرها - حوادث

هلاکت شرور مسلح در آتش متقابل پلیس در خوزستان

۰۹ مهر ۱۴۰۲

فـ.رمـ.انـ.ده انـ.تـ.ظـ.امـ.ـی استان خوزستان گفت: شرور مسلح در آتش متقابل پلیس در شهرستان حمیدیه به هلاکت رسید.

سـ.ردار سید محمود میرفیضی در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی درگیری‌های متعدد مسلحانه بین دو طایفه در منطقه عین ۲ اهواز که منجر به فوت یکی از طرفین درگیری شده بود، در همان زمان حدود ۴۵ نفر از اصحاب دعوی دستگیر و تعداد هفت قبضه سلاح کلاشینکف و چهار قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط شده بود و دستورهای ویژه برای دستگیری متهم اصلی صادر شد.

به گزارش دزفول۲۴ به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی با بیان اینکه متهم اصلی درگیری حدود دو ماه متواری و اقدام به تیراندازی‌های متعدد کرده بود، افزود: ماموران پلیس با کار اطلاعاتی شبانه‌روزی مخفیگاه متهم را در شهرستان حمیدیه شناسایی کردند.

فـ.رمـ.انـ.ده انـ.تـ.ظـ.امـ.ـی استان خوزستان با اشاره به اینکه ماموران پلیس به مخفیگاه متهم اعزام و ابتدا با تدابیر لازم افراد صاحب منزل به‌صورت سالم از دست متهم آزاد و سه نفر از همراهان او دستگیر شدند، گفت: متهم که مسلح به سلاح جنگی و مهمات بود، در مقابل ماموران مقاومت و تقابل به آتش کرد که پس از درگیری مسلحانه به هلاکت رسید.

وی گفت: متهم دارای سوابق متعدد شرارت اعم از تیراندازی، سرقت مسلحانه، زورگیری و… در محاکم قضایی و انتظامی بود.

میرفیضی عنوان کرد: در این عملیات یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف و یک تیغه خشاب کشف و یک‌ دستگاه موتورسیکلت متعلق به متهم نیز توقیف شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×