» آخرین خبرها » AFC سپاهان را نقره‌داغ کرد، ۳- صفر بازنده، ۲۰۰ هزار دلار جریمه و…!
AFC سپاهان را نقره‌داغ کرد، ۳- صفر بازنده، ۲۰۰ هزار دلار جریمه و...!
آخرین خبرها - ورزش - ویژه ها

AFC سپاهان را نقره‌داغ کرد، ۳- صفر بازنده، ۲۰۰ هزار دلار جریمه و…!

۱۱ آبان ۱۴۰۲

کنفدراسیون فوتبال آسیا رای نهایی خود درباره بازی سپاهان الاتحاد را اعلام خواهد کرد.

رای مربوط به بازی سپاهان – الاتحاد پس از دیدار تیم فوتبال این باشگاه با ملوان روی وبسایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

طبق خبرها منتشر شده کنفدراسیون آسیا با جریمه ۲۰۰ هزار دلاری (۱۰ میلیارد تومانی) برای باشگاه سپاهان، نتیجه این بازی را هم سه هیچ به نفع الاتحاد کرده است. در حالی که این باشگاه از انجام سه بازی در ورزشگاه نقش جهان محروم است.

نکته جالب اینکه بازی بعدی سپاهان برابر آلمالیق در ورزشگاه آزادی برنامه ریزی شده، در حالی که نساجی هم در همان روز و همان ورزشگاه قرار است برابر نوف باخور دیگر تیم ازبک قرار بگیرد و اگر کمیته مسابقات ای اف سی رضایت ندهد، این دو مسابقه به صورت عجیبی پشت سر هم و در یک روز برگزار خواهد شد.

بنابراین سه بازی سپاهان مقابل نیروی هوایی، آلمالیق و دیدار بعدی در  ورزشگاه دیگر در ایران (آزادی) برگزار خواهد شد.

البته تعیین وضعیت بازی سپاهان و الاتحاد در نهایت با حکم دادگاه عالی ورزش خواهد بود چرا که سپاهان قبلا از کمیته مسابقات شکایتی را به این دادگاه ارجاع داده است که اگر این شکایت در زمان برگزاری مسابقات رسیدگی شود، احتمال تغییر نتیجه وجود دارد اما فعلا سپاهان باید بر مبنای شکست انضباطی ۳-۰ مقابل الاتحاد باید دور برگشت را آغاز کند و به همین دلیل بازی برگشت این تیم مقابل حریف عربستانی از اهمیت خاصی برخوردار خواهد بود.

رای انضباطی ای اف سی در شرایطی منتشر خواهد شد که گفته می‌شد در بالاترین سطح سیاسی درباره آن مذاکره و تصمیم‌گیری شده و بازی تجدید می‌شود. اما این اتفاق رخ نخواهد داد.

حالا همه در انتظار انتشار رسمی رای از سوی باشگاه سپاهان، فدراسیون فوتبال و البته کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهند بود؛ بعد از بازی ملوان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×